01 czerwca 2017 14:11 | Aktualności

Dzień Dziecka

Wszyscy czekalismy na ten dzień, 1 czerwca 2017, Międzynarodowy Dzień Dziecka. W naszej szkole odbyło się z tej okazji wiele imprez.  Najmłodsi zostali obdarowani niezwykłymi prezentami. Dzięki firmie Rossmann, uczniowie otrzymali firmowe tornistry z pełnym wyposażeniem: zeszyty, bloki, kredki, plastelina, nożyczki ucieszyły każdego. W każdym tornistrze znałazły sie także piórniki, śniadaniówki, bidony i zestawy higieniczne. Okrzyki radości było słychać w całej szkole. W imieniu uczniów bardzo dziękujemy prezesowi firmy Rossmann, za przekazaną darowiznę- niespodziankę.

Wszyscy uczniowie otrzymali słodkości i zdrowe soki, ufundowane przez Radę Rodziców, a zakupione przez p.dyrektor.

Uczniowie brali udział w Turnieju Przyjaźni, przygotowanym przez p.M.Gołębiowskiego, malowali swoje marzenia na przygotowanych foliach. Wszystkim humory dopisywały i gorąco dopingowali swoich kolegów.

Starsi uczniowie wzięli udział w Grze Terenowej, w której wykazywali sie wiedzą nt bezpieczeństwa w Internecie. Zespoły szukały oznaczonych miejsc w szkole, tam rozwiązywali zadania praktyczne, zapisując przy tym czas.  Grę przygotowała p.B.Jaruga. Uczniom rywalizacja się bardzo podobała, obiecali, że następną grę sami przygotują.