23 czerwca 2017 22:25 | Aktualności

Planeta energii - wręczenie nagród laureatom

Uczniowie naszej szkoły, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział  w tym roku szkolnym w VII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Planeta energii” Celem programu edukacyjnego było propagowanie wiedzy z zakresu bezpiecznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej,  źródeł jej wytwarzania, roli w codziennym życiu oraz ochrony środowiska naturalnego. Nasi uczniowie zdobywali w atrakcyjny sposób wiedzę o energii elektrycznej oraz prowadzili samodzielne doświadczenia z jej wykorzystaniem. Na zakończenie programu edukacyjnego, jego uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy od koordynatora programu Grupy energa.