23 czerwca 2017 22:50 | Aktualności

Koniec roku szkolnego - uroczysty apel

Dziś, 23 czerwca, żegnamy się ze szkołą na dwa miesiące. Rano zebraliśmy się na sali gimnastycznej na pożegnalnym apelu.

Na początku p. dyrektor GZO Stanisław Górka oraz p. Magdalena Wróż przywitali wszystkich zebranych po czym p. dyrektor pogratulował naszemu uczniowi Rafałowi Szymańskiemu awansu do gminnego konkursu "Najlepszy z najlepszych". Zarówno Rafał, jak i jego młodszy brat Przemek zdobyli też czołowe miejsca w ogólnopolskim konkursie matematycznym, z czego jesteśmy bardzo dumni. Po gratulacjach wysłuchaliśmy występu muzycznego zespołu "Kolorowa melodia" oraz obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów kl. 3. W końcu nadeszła uroczysta chwila wręczenia świadectw z wyróżnieniem dla uczniów i listów gratulacyjnych dla rodziców. W radosnym nastroju dzieci udały się do klas i spędziły resztę chwil ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i ...do zobaczenia we wrześniu!

Koniec roku szkolnego 2016-2017