15 września 2017 17:51 | Aktualności

I apel szkolny

Na pierwszym apelu szkolnym, p.Miłosz Gołębiowski przedstawił laureatów letnich rozgrywek w piłkę nożną. Piłkarze pochwalili się dyplomem oraz okazałą statuetką., za co otrzymali gromkie brawa. Gratulacje!

Pani od matematyki przedstawiła laureatów ogólnopolskiego konkursu Mały Matematyk z klasy III. Gratulujemy Amelka Kotwica, Bartek Bugiera i Alan Maszkowski

Nastepnie uczniom zostały przypomniane obowiazki szkolne oraz najbliższe konkursy. Jak co roku, bierzemy udział w zbiórce makulatury i butelek pastikowych. Spakowane i zważone odpady zgłaszajcie u p. B.Jarugi.

Przedstawiono również organizację ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata'2017 w naszej szkole.

Zapoznano uczniów i nauczycieli z planem obchodów Dnia Kropki! Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły przystępują do tej akcji o zasięgu międzynarodowym.