15 września 2017 18:01 | Aktualności

BEZPIECZNA +. Bezpiecznie w nowym r.szk. 2017/2018

Na początku września we wszystkich klasach wychowawcy przeprowadzili pogadanki dotyczące bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły. Uczniów i rodziców zapoznano z regulaminem dowozu.

14 wrzesnia 2017r. gościliśmy w naszej szkole funkcjonariuszy Powiatowej Policji, aspirant Wiolettę Polerowicz i dzielnicowego Macieja Janickiego. Przypomnieli jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego oraz z czego słkada się wyposażenie roweru. Tu zwrócili uwagę na posiadanie karty rowerowej, kasku, sprawnego hamulca i oświetlenia. W klasach starszych dodatkowo zwrócili uwagę na bezpieczne zachowania użytkowników Internetu, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z mediów społecznościowych. Poinformowali o odpowiedzialności, w przypadku naruszenia praw własnych lub innych. Uwrażliwiali, żeby zgłaszać rodzicom wszelkie niepokojące ich wpisy lub działania innych.