15 września 2017 18:13 | Aktualności

Świetlica szkolna

Od 18 września świetlica szkolna w naszej szkole będzie zorganizowana codziennie, do 14.35. Uczniowie po zakończonych lekcjach udają się na świetlicę. Dokładny opis znajduje się na tablicy ogłoszeń przy głównym wejściu.

Proszę o pisemne zgłoszenia zwolnienia ( lub chęć opieki ) ucznia z zajęć świetlicowych, gdyż zdarzały sie sytuacje,  w których dziecko mówiło: ,,Mama dziś mi kazała wrócić wcześniej". Takie informacje są dla nas nie do przyjęcia i niemożliwe do weryfikacji, w chwili, gdy autobus szkolny gotowy jest do odjazdu. Wszelkie zmiany (jednodniowe, czy dłuższe) muszą być odpowiednio wcześnie zgłoszone, by wychowawca mógł je przekazać opiekunowi świetlicy.

Zamieszczam ponownie wnioski na świetlicę, proszę wyraźnie określić czas pobytu dziecka, dni oraz kto będzie odbierał dziecko lub wskazać powrót autobusem szkolnym.

Osoby, które juz wypełniły nie składają ich powtórnie, chyba, że zechcą uzupełnić swoją informację.

Przypomnę tylko, że autobusy wracają codziennie:

godz. 14.40 (oprócz czwartku)