01 października 2017 15:35 | Aktualności

Aktywny wrzesień

W dniu 29 wrzesnia, w naszej szkole, działo się wiele. Już od rana można było sprawdzić się w tabliczce mnożenia. 29.09. został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Tabliczki Mnożenia. Wkrótce wyniki.

W tym dniu odbyły się również wybory do Samorządu Uczniowskiego, wyniki poznamy wkrótce.

Najwięcej radości w tym dniu mieli chłopcy z naszej szkoły. Dzięki inicjatywie ,,starego" Samorządu Uczniowskiego, otrzymali życzenia i słodkie niespodzianki od swoich klasowych koleżanek.

w dniu 15 września obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Kropki, bo w naszej szkole też każdy uczeń ma talent, awszystko zaczyna się od... kropki!

14 września uczniowie brali udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata. Sprzątajmy po sobie nie tylko od święta!