12 października 2017 10:55 | Aktualności

Potrzebna pomoc

Zwracamy się z prośbą do wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów o dowolną wpłatę do w dniu 13.10.2017r. w naszej szkole. Zbieramy pieniądze na pomoc dla NASZEJ ABSOLWENTKI- MONIKI NĘDZAREK (z d. CINKOWSKIEJ) obecnie mamy małego Frania, dzielnej wojowniczki o swoje zdrowie i zycie.
W dniu 15 października, o godzinie 11:00(na oławskim rynku rozpocznie się Bieg), zapraszamy do udziału w V Dolnośląskim Biegu po Zdrowie dla Chorych na Raka, organizowanego prez stowarzyszenie Zawsze Kobieta, w czasie którego przekażemy zebrane pieniądze. Impreza zakończy się w hali sportowej na Stadionie Miejskim w Oławie.

W dniu 15 października rodzice będą również pod kościołem w Chwalibożycach od godz. 10.15.

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły SP w Chwalibożycach