26 października 2017 18:10 | Aktualności

Ślubowanie pierwszoklasisty

24 października 2017r. w naszej szkole miało miejsce bardzo wyjątkowe wydarzenie, którym było pasowanie na ucznia pierwszej klasy. Dzieciom w tym ważnym dla nich dniu towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz starsi uczniowie. Podczas akademii uczniowie klasy I w asyście IV klasy zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole. Pierwszoklasiści, przygotowani pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Marii Grzesiowskiej, z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Monika Piasecka-Galej uroczyście pasowała uczniów.
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w organizację!!!! Tekst i zdjęcia mama Krzysia EH

Zapraszamy do zapoznania sie z relacją ze ślubowania pierwszoklasisty na koncie FB Rady Rodziców w Chwalibożycach, dużo zdjęć!