02 listopada 2017 09:22 | Aktualności

Konkurs papieski

W dniach 10-16 października 2107r. w szkole odbywał się Konkurs papieski, przygotowany przez p.Wróż i p.Kotwicę. Na tablicy pojawiła sie okolicznościowa gazetka o Janie Pawle II oraz rysunki wykonanane przez naszych uczniów. Można było również zapoznać sie z książkami o Janie Pawle II lub przez niego napisanych. Na korytarzu, w różnych miejscach, Panie ukryły 15 pytań dotyczących życia Karola Wojtyły. Chociaż pytania nie były trudne, to w konkursie wzięło udział tylko 2 uczniów. Podczas apelu wręczono uczestniczkom nagrody i dyplomy. Gratulujemy Martynie Łagodzińskiej i Patrycji Reder.

Pani katechetka przedstawiła główne cele akcji telewizji Wrocław ,,Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia", o włączenie do której poprosiła naszych uczniów.