10 listopada 2017 09:03 | Aktualności

Mamy niepodległą! Aktualizacja!

Już  jutro, tj  11 listopada, obchodzimy Narodowe Świeto Niepodległości. Zaczynamy odliczanie do 100 rocznicy tego wydarzenia. Apel z tej okazji odbędzie się w poniedziałek, tj 13 listopada. Prosimy o przygotowanie strojów galowych oraz kotylionów w barwach ojczystych. Uczniowie klasy 4 na zajęciach dodatkowych pisali kartki dla Polski.

Odświetnie ubrani uczniowie uczcili 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, po 123 latach niewoli. Przygotowany montaż informacyjno-muzyczny doskonale wyjaśnił uczestnikom losy naszej ojczyzny. Wszyscy zebrani śpiewali patriotyczne piosenki, które w czasie niewoli czy wojny zagrzewały naszych rodaków do walki. Teraz mamy juz wolną Polskę, cieszmy się, że jesteśmy Polakami. Kocham Cię, Polsko- z tą pieśnią na ustach, uczniowie rozeszli sie do klas.