28 listopada 2017 13:36 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia- Aktualizacja! Zdjęcia z konkursu Mój miś

27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Najhuczniej świętowała go klasa I na zajęciach bibliotecznych. Uczniowie po "zakupieniu" biletów dla siebie i swoich pluszaków przy dźwiękach piosenki "Jadą, jadą misie" udali się " pociągiem"do niezwykłej krainy – Misiolandii, gdzie czekały na nich konkursy, kolorowanki i ......pyszne słodkie misiowe żelki. Prezentowali tam  swoje pluszowe maskotki, wykonywali własnego misia – zabawkę, rysowali misia z zamkniętymi oczami. Wszystkim bardzo podobało się w Misiowej Krainie i chętnie do niej wrócą w przyszłym roku.

Dodatkowo uczniowie brali udział w konkursie na wykonanie misia.

I miejsce Michał Nowacki z kl.III-Brawo. Wszyscy uczestnicy wykazali sie pomysłowścią i otrzymali dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Brawo!