05 grudnia 2017 18:45 | Aktualności

Dziś koduję, jutro programuję!

Po raz kolejny uczniowie biorą udział w ogólnoświatowej akcji Godzina Kodowania 2017. Kodują mali i duzi, koduj i TY! zdobądź certyfikat i przynieś do szkoły!

We wtorek w klasie III pojawił się niezwykły piesek, Photon. Piesek robot został zaprezentowany przez p. Agnieszkę Misieiwicz z Mac. Uczniowie przekonali się, że kodowanie nie jest trudne, każdy mógł spróbować i zaprogramować Photona.

Taki robot, to wydatek, dlatego szukamy sponsora, aby uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć, jak programują.

Ale, ale.... nie ma wymówek! Można kodować i programować za darmo. Odwiedź stronę code.org  wybierz swoich bohaterów i programuj z nimi. Po zdobyciu certyfikatu-wydrukuj go lub wyślij mailem na adres szkoły: spchwalibozyce@op.pl.

Czekam w pracowni komputerowej do 15 grudnia 2017r., nagrody dla każdego programisty!

Zapraszam do zabawy i nauki. Dzis kodujesz, jutro programujesz!

Rodziców prosze o pomoc przy wydruku lub wysłaniu maila z certyfikatem.

Powodzenia!