20 czerwca 2018 22:07 | Aktualności

Najlepszy z Najlepszych!

Po raz pierwszy tytuł Najlepszy z Najlepszy trafił do naszej szkoły. To Łukasz Reszczyński z klasy 6 wyróżnił sie najlepszymi wynikami w nauce i dodatkowymi umiejętnościami a także pracą społeczną, ze wszystkich najlepszych uczniów w Gminie Oława. Często pisalismy na naszej stronie o jego sukcesach i bardzo nas ten tytuł cieszy. W imieniu władz gminy, nagrody wręczali Stanisław Górka, dyr GZO w Oławie oraz Mariusz Michałowski- przewodniczący Komisji Oświaty.

Składam serdeczne gratulacje Łukaszowi oraz rodzicom Pani Ilonie i Panu Józefowi, a także wychwawczyni p. Teresie Stolf.

Łukasz, jesteś najlepszy, zasłużyłes na ten tytuł swoją pracą, sumienną nauką, wytrwałością i dobrą organizacją swojego czasu. To cechy ludzi sukcesu. Jestem z Ciebie bardzo dumna :) i ciesze się, ża masz swoje pasje. Gratuluję jeszcze raz.

dyrektor szkoły

Podczas gminnej gali uhonorowano równiez sportowców, a nasza uczennica Martyna Łagodzińska zdobyła tytuł Sportowca Roku, Brawo Martyna. Cieszę się, że Twoje sportowe umiejętności zostały docenione. Życzę Ci, aby wartości, które odnajdujesz w sporcie pomagały Ci w życiu codzinnym.