Aktualności

04 czerwca 2020 12:27 | Aktualności

Konkursy zewnętrzne NA WAKACJE

Zapraszam do zapoznania się i wzięcia udziału w konkursach: 

 

1. Konkurs Lubię Polskę

 Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza młodych, kreatywnych ludzi z całej Polski do udziału w konkursie, w którym pokażą te mniej i bardziej znane - a może jeszcze nieodkryte – polskie innowacyjne rozwiązania, odkrycia naukowe, najciekawsze fakty z naszej historii, malarstwa lub muzyki, najpiękniejsze miejsca i wszystko inne, z czego są dumni. Najlepsze prace konkursowe będą promować Polskę podczas ogólnoświatowej konferencji Forum Zarządzania Internetem (IGF), której będziemy gospodarzem.

https://www.gov.pl/web/lubiepolske?fbclid=IwAR2-Wo3ttkkb2B8uEDDXLP-H6bIqA_O4nwyiKRpcHlD3q-jf5ih3bxsXS1I


2. PSR 2020. Polska wieś w obiektywie

Chcielibyśmy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym pt. „PSR 2020. Polska wieś w obiektywie”.  Naszym celem jest promowanie zbliżającego się Powszechnego Spisu Rolnego 2020 https://spisrolny.gov.pl/, który zostanie przeprowadzony w całej Polsce w dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Służą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych, opartych na analizie danych.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej pod adresem https://wroclaw.stat.gov.pl/spisy-powszechne/konkurs-fotograficzny

3. plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

wszystkie dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości konkursie na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy o tematyce związanej z mediacją - jedną z metod ADR.  Prace należy przesłać w formie elektronicznej do dn. 12 lipca 2020 roku na adres e-mail zamieszczony w regulaminie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: głośniki JBL, opaski monitorujące Huawei i dyplomy, których rozdanie odbędzie się w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Szczegóły w regulaminie na stronie: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-dla-mlodziezy-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji

 

 

 

Przeczytano: 257 razy. Wydrukuj|Do góry