24 października 2020 16:08 | Aktualności

Zawieszenie zajęć stacjonarnych, klasy IV-VIII

• Uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę zdalną od poniedziałku, 26 października do 8 listopada br.

Lekcje i zajęcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kółka prowadzone będą online w czasie rzeczywistym według planu (lekcja trwa minimum 30 min, maksymalnie 45 min).

Instrukcja będzie wysyłana przez e-dziennik Librus uczniom poszczególnych klas.

Na stronie microsoft został umieszczony Przewodnik Szybki start dla usługi Microsoft Teams dla uczniów pracujących zdalnie (proszę się z nim zapoznać).

Na czas nauki zdalnej rodzice mogą wypożyczyć sprzęt komputerowy dla ucznia, który nie posiada własnego komputera/laptopa.

• Nauka dla wychowania przedszkolnego, uczniów klas I-III pozostaje bez zmian.
  • biblioteka, pedagog, psycholog i logopeda pracują zgodnie z planem.

• Od 26 października br. obowiązuje zakaz poruszania się dla dzieci i młodzieży do lat 16 (bez opieki osoby dorosłej) w godz.: od 8.00 do 16.00 (poza drogą do i ze szkoły)